Pronájem si v Praze můžete sjednat na mnoha místech. V první řadě je nutné si ujasnit, zda chcete pronajímat bytové či nebytové prostory. Dále je nutné zvážit požadovanou velikost prostor, cenu a také, kde přesně se v Praze nacházejí. Nemovitosti dále od centra jsou samozřejmě cenově dostupnější než ty situované přímo v centru Prahy. Za menší prostory zaplatíte méně peněz než za ty velké.

Pronájem OD Kotva - Praha 1

Jestliže chcete podnikat přímo na Praze 1, můžete využít možnosti pronájmu prostor přímo v obchodním domě Kotva nebo v přilehlé ulici Revoluční. Tento pronájem nabízí Marklad Kotva za velmi výhodných podmínek. Můžete si zde zřídit obchod, kancelář nebo jakoukoliv provozovnu podle svých představ.

Pronájem Harfa Park - Praha 9 - Vysočany

Pokud netoužíte být přímo v centru hlavního města, ale rádi byste měli svou vlastní kancelář alespoň poblíž metra, můžete využít možnosti pronájmu, kterou nabízí společnost FINEP. V Harfa Parku nabízí prostory o rozloze v desítkách metrů čtverečních. Tyto komerční plochy tvoří kancelář, kuchyňka, sklad a sociální zařízení. Může se však jednat i pouze o samostatné kanceláře.

Office center Spálená - Praha 1

Jestliže chcete být v centru Prahy, můžete využít nabídky na pronájem prostor na Národní třídě v office centru Spálená. Kancelářské prostory sahají až do 500 metrů čtverečních a ceny se pohybují od 300 do 350 Kč za metr. Kancelářská budova je v důsledku výhodné polohy pohodlně dostupná městskou hromadnou dopravou, je klimatizovaná a s vysokorychlostním internetem.

Office center Hradčanská - Praha 6

Nedaleko centra hlavního města se nachází office center Hradčanská, které disponuje flexibilními kancelářskými prostorami o rozloze od 20 metrů čtverečních. Jedná se o nově zrekonstruované administrativní budovy, které nabízejí více než 9 000 metrů čtverečních plochy. Po 24 hodin zde funguje bezpečnostní služba, je zde celkem 7 výtahů a 2 recepce. Ceny závisejí na poloze kanceláře a na jejích rozměrech.

Palác Archa - Praha 1

Palác Archa na Praze 1 nabízí zajímavé možnosti k pronájmu nebytových prostor. Můžete zde využít přes 31 000 metrů čtverečních atraktivní plochy. Celý ubytovací komplex má významnou historickou hodnotu. Je však moderně vybaven. Je vám zde k dispozici parkování, 24 hodinová služba a recepce. Vybrané kanceláře mají kuchyňky a sociální zařízení.