pronájem nebytových prostor KotvaObchodní dům Kotva nabízí pronájem nebytových prostor přímo v obchodním domě, kdy se jedná o plochy vhodné k maloobchodnímu prodeji nebo pro poskytování různých služeb koncovým zákazníkům. Dále disponuje kapacitami v budovách v ulici Revoluční č.p. 1 a č.p. 3. Tyto prostory můžete využít i jako kanceláře. Jestliže chcete využít pronájmu nebytových prostor v centru Prahy, ve spolupráci s firmou Markland Kotva a.s. se vám nabízí ideální příležitost.

V obchodním domě si můžete pronajmout jak obchodní plochy, tak i kanceláře. Pronájem kanceláří zde můžete využít krátkodobě i dlouhodobě za velmi výhodných podmínek. Plochy jsou nabízeny v přízemí, v prvním, druhém i ve třetím patře obchodního domu. Mají rozměry v desítkách až ve stovkách metrech čtverečních. Co konkrétně obchodní dům momentálně nabízí, najdete i na jeho webových stránkách. Na prostory k pronájmu se můžete sami zajít podívat a až po návštěvě se rozhodnout, zda si je pronajmete.

Kanceláře k pronájmu v ulici Revoluční

Jestliže hledáte kanceláře umístěné spíše na klidném místě a přesto v centru, využijte nabídky na pronájem prostor v ulici Revoluční. Jedná se o kancelářské prostory, které je možné využít k jakémukoliv účelu - samozřejmě kromě bydlení. Můžete zde otevřít provozovnu svého obchodu a stejně tak i investovat do vlastní kanceláře, pokud potřebujete být v centru města nebo vám už nevyhovuje práce z domu.

Vybavení kanceláří

Kanceláře mohou být situované v přízemí i v patře, vybrané z nich doplňuje také pěkná terase. U prostor o rozloze ve stovkách metrů čtverečních je možné zvážit také rozdělení místnosti na několik menších kanceláří, pokud zrovna nepotřebujete kancelář typu openspace. Další vybavení - jako například nábytek - většinou prostory neobsahují. Předem se s pronajímatelem domluvte, co vše si pronajímáte, za jakou cenu a na jak dlouho. Podmínky v nájemní smlouvě by měly být jasné pro obě strany.