Jedná se o smlouvu, která se týká krátkodobého či dlouhodobého pronájmu nemovitosti. Bez nájemní smlouvy rozhodně pronájem nesjednávejte, protože byste se mohli dostat do velkých problémů. Pokud by váš pronajímatel chtěl prostory uvolnit dříve, nemusel by dodržet domluvenou výpovědní lhůtu. S obou stran by spolupráce mohla být nevýhodná. Proto si raději vše nechte potvrdit písemně a nespoléhejte pouze na ústní dohodu.

pronajem bytu v PrazeKromě nebytových prostor či kanceláří si v Praze můžete sehnat i pronájem bytu. I z bytu totiž můžete podnikat, pokud budete chtít. Byt můžete prohlásit za svou provozovnu nebo jen za místo podnikání, pokud zde budete mít trvalé bydliště. Podnikat z něj ale také samozřejmě nemusíte, využít ho pouze na bydlení je totiž určitě komfortnější. Na druhou stranu se vám může vlastní kancelář k bytu hodně prodražit.

ceny a vybavení kanceláří v PrazeCena kanceláří závisí na mnoha aspektech. Je hlavním parametrem, který ale rozhodujete o tom, zda si prostory pronajmete či nikoliv. Cena v centru hlavního města bude samozřejmě vyšší než cena na jeho okraji. Proto si dobře promyslete, ve které části Prahy si chcete pronájem zařídit. Na okraji města sice ušetříte peníze za pronájem, ale budete je třeba muset kompenzovat úhradami cest či dražším parkováním v centru.

pronájem nebytových prostor KotvaObchodní dům Kotva nabízí pronájem nebytových prostor přímo v obchodním domě, kdy se jedná o plochy vhodné k maloobchodnímu prodeji nebo pro poskytování různých služeb koncovým zákazníkům. Dále disponuje kapacitami v budovách v ulici Revoluční č.p. 1 a č.p. 3. Tyto prostory můžete využít i jako kanceláře. Jestliže chcete využít pronájmu nebytových prostor v centru Prahy, ve spolupráci s firmou Markland Kotva a.s. se vám nabízí ideální příležitost.